Anew Reversalist 35+

Belli bir yaştan sonra ortaya çıkan yaşlanma belirtileri, ince çizgiler ve kırışıklarla mücadele için Avon Anew ürünleri ile her yaş grubuna farklı seçenekler sunuyor. Bunlardan biride 35 yaş üstü hanımlara özel olan Anew Reversalist 35-45 yaş arasında iseniz çok şanslısınız, çünkü Anew Reversalist yenilendi ve geliştirildi. Tri-Elestinex tekjnolojisi ile geliştirilen formül ile aylarca beklemeye son 1 hafta değişimi göreceksiniz.

Anew Reversalist 35+

1 Haftada Yenilenmiş Cilt Görünümü

Yeni ürünler eklenen ve yenilenne Anew Reversalist düzenli kullanım ile 1 hafta yenilenmiş bir cilt görünümü için hazırmısınız? yenilenen formülü ile cildi yeniler, kırışıklık ve ince çizgileri hafifletir. Cilde esneklik veren elastin maddesinin %30 artmasını sağlar.Cilt proteinlerini harekete geçirerek cilt dokusunda yenilenme sağlar.

Anew Reversalist Gündüz Kremi

Gündüz dilediğiniz an uygulama imkanı sunan yenileyici gündüz kremi ile 1 hafta içerisinde ince çizgileri gözle görülür derecede azaltır. Pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Anew Reversalist Gece Kremi

Özellikl çalışan kadınlar için tavsiye edilen yenileyici gece kremi 1 haftada cildi genç görünüme geri döndürür.

Anew Reversalist İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi

Üst kısmı serum, alt bölüm ise kremden oluşan bu ürün özellikle göz çevresinde oluşan yaşlanma belirtilerine karşı geliştirilmiştir. Krem göz kapaklarına ve kay ayağı bölgesine, serum ise gözaltı bölgesine uygulanmaktadır.

Yeni Ürün Pürüzüsleştirici Pata Krem
Anew’den bir ilk kapatıcılığı ve pürüzsüzleştiriciliği bir araya getiren ilk ürün taşıması kolay ve pratik yeni ürünümüz Avon Nisan Kataloğu 2014 ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Listede yer alan ürünler 35 – 45 yaş arası bayanlara uygun olup bu yaşlar dışında kalanlar içinse farklı ürün grupları yer almaktadır. Onlarıda sitemizden inceleyebilirsiniz.

Updated: 23 Nisan 2020 — 18:20

2 Comments

Add a Comment
  1. 35 yaş üstü göz çevresi ve gece kremi aldım iki gündür kullanıyorum göz kapatlarımda yanma ve şişkinlik oluştu kullanmaya devam etmelimiyim

    1. Yasemin Baykal: Belki bir alerjiniz vardır. Bunun için doktora danışıp göz kapaklarınızdaki sorunun nedenini öğrenmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.