Avon Üye Ol

Avon satış temsilcileri için online destek sitesi Avon temsilciliği hakkında soru cevap yardım sitesidir

Avon Temsilci Hediyeleri

Evet, arkadaşlar Avon Temsilcileri doğrudan satış yöntemi olan katalog ile satış yaparak %15 ile %33 oranında kazanç elde etmektedirler. Bu kazançlarının yanı sıra her kampanyada yenilenen sürpriz hediyelerinde sahibi olabilmektedirler.

Bu sayfayı sürekli takip etmenizi öneririm. Çünkü her kampanyada hangi temsilci hediyeleri verildiğini güncel olarak öğrenebileceksiniz.

Sizde temsilci olup tüm bu muhteşem hediyelerin sahibi olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurun. Gün içerisinde sizi arayalım ve aynı gün Avon temsilcisi olun. Kayıt ücreti bulunmamaktadır. Sipariş zorunluluğu yoktur. Sadece kendi ihtiyacınızı karşılamak ve hediye kazanmak için Temsilci olabilirsiniz.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*lütfen Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • 6

 

Avon Temsilci Hediyeleri

7 Haziran – 5 Temmuz 2019 Kampanya 7’de Temsilcileri Hangi Hediyeler Bekliyor?

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Temsilci fiyatı ile hediye kazanma tutarını tutturursanız mutlaka siparişinize hediyenin üzerinde yazan rakam kadar 2, 4 veya 8 adet katalog eklemeniz gerekmektedir. Çoğu temsilci katalog eklemeyi unuttuğu için hediye hakkını kaybetmektedir. Biz Satış Liderleri olarak elimizden geldiğince hatırlatmaya çalışıyoruz. Fakat yine de sipariş esnasında unutulabilmektedir.

Evet, çekilişsiz kurasız aşağıdaki hediyeleri kazanabilmeniz için tek yapmanız gereken temsilci fiyatı ile hediye için gerekli tutarda siparişiniz olduğunda resimlerin üzerinde yazan adet kadar (2, 4 veya 8 adet) kataloğu siparişinize eklemenizdir. Katalog, içinde bulunduğunuz katalog da olabilir bir sonraki kampanya kataloğu da olabilir. Veya karışık olarak da satın alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; kampanya başında veya ortasındaysanız ve daha sipariş verebileceğinize inanıyorsanız bulunduğunuz kampanya kataloğuna ağırlık verin veya kampanya sonundaysanız bir sonraki kampanya kataloğu almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kampanya 7 İlk Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Avon İlk Kampanya Hediyesi

Evet, Temsilci arkadaşlarım! Eğer kampanya 7 sizin ilk kampanyanız ise yukarıda görmüş olduğunuz parfüm olan Perceive EDP 30ml. hediyesini kazanabiliyorsunuz.

Bu muhteşem hediyeyi kazanmak için yapmanız gereken; temsilci fiyatı ile 120TL’lik sipariş vermek ve siparişinize 2 adet katalog eklemektir.

Bu hediye size Kampanya 8’de vereceğiniz ilk sipariş ile gelecektir. Bu parfümün değeri 69,99TL’dir. İster kendiniz kullanırsınız isterseniz satış yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz.

Kampanya 7 İkinci Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Avon Temsilci İkinci Kampanya Hediyesi

Bir önceki kampanya olan K6’da sipariş verdiniz ve içerisinde olduğumuz kampanya 7 sizin ikinci kampanyanız ise temsilci fiyatı ile 175TL’lik siparişiniz olduğunda siparişinize 2 adet katalog eklemeyi unutmayın. Katalog dahil fiyatı 175TL’dir. Bu şartları yerine getirdiğinizde Far Away EDP 30ml. parfüm hediyesi kazanıyorsunuz. Bu parfüm Kampanya 8’de vereceğiniz ilk sipariş ile gelecektir.

Kampanya 7 Üçüncü Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Avon temsilci üçüncü kampanya hediyesi

K5’te ilk siparişinizi, K6’da ikinci siparişinizi verdiniz ve kampanya 7’de üçüncü siparişinizi verecekseniz yine temsilci fiyatı ile 2 katalog içeren 175TL siparişinize Avon Man EDT 30ml. parfüm hediyesi kazanıyorsunuz. Diğer hediyeler gibi bir sonraki kampanyada vereceğiniz ilk sipariş ile hediyeniz sizde.

Tüm Avon Temsilcileri İçin Hediyeler

Fırsat 1 

Avon temsilci fırsat 1 hediyesi

Temsilci fiyatı ile 275TL’lik sipariş verdiğinizde ve siparişinizde 4 adet katalog satın aldığınızda Avon’un parfümlerinden biri olan Pur Blanca Harmony EDT 50ml. sizin! Bu parfümün değeri 97TL’dir. Bu güzel parfümü kendinizde kullanabilirsiniz veya satarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Fırsat 2

Avon temsilci fırsat 2 hediyeleri

Temsilci fiyatı ile 700TL’lik sipariş verdiğinizde ve siparişinize 8 adet katalog eklediğinizde 257TL değerindeki hediyeler sizin olacaktır.

Bu hediyeler nelerdir inceleyelim;

Pur Blanca Harmony EDT 50ml. + Güral Porselen 12 Parça Bone Porselen Servis ve Pasta Tabağı Seti (6 adet servis tabağı + 6 adet pasta tabağı)

Temsilci fiyatı olarak 700TL’lik siparişinle bu harika hediyeler senin olacaktır. Kampanya 8’de vereceğin ilk sipariş ile gelecektir.

Fırsat 3

Avon temsilci fırsat 3 hediyesi

Yine temsilci fiyatı ile 1300TL’lik siparişlerinizde ve siparişinize 8 adet katalog eklediğinizde Pur Blanca Harmony EDT 50ml. + Güral Porselen 12 Parça Bone Porselen Servis ve Pasta Tabağı Seti (6 adet servis tabağı + 6 adet pasta tabağı) + Lava Döküm Yuvarlak Tencere olmak üzere toplamda 522TL değerinde ürünlere sahip oluyorsunuz.

Bu muhteşem hediyeleri sizde çok rahat bir şekilde kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en az 13 arkadaşınıza ve tanıdıklarınıza kataloğu gösterip en az 100TL’lik sipariş almanız.

Her zevke uygun binlerce ürünün bulunduğu Avon kataloğunda tüm ürünleri çok uygun fiyata bulabilirsiniz.

Temsilci Tavsiye Hediyeleri!

Evet, değerli arkadaşlar! Son olarak paylaşacağım hediye tavsiye üzerine olacak.

Avon Arkadaş Tavsiye Hediyeleri

Temsilciler 1, 2 ve 3 kişi, arkadaşını tavsiye ettiğinde yukarıdaki hediyeleri kazanabilmektedir. Tavsiyede bulunurken Temsilci numarasının SL (Satış Lideri) veya BSS (Bölge Satış Sorumlusu)’ye mutlaka iletmesi gerekmektedir.

Tavsiye edilen 1. kişi sipariş verdiği ilk kampanyasında 2 katalog içeren 120TL siparişe ulaşırsa tavsiye eden bir sonraki kampanya siparişiyle Perceive EDP 30ml. kazanacaktır. 2. tavsiye için aynı şartları sağladığında tavsiye eden Alena Saat + Emily Çanta kazanacaktır. 3. tavsiye için Madison Çanta ve Özdilek Tek Kişilik Nevresim Takımı kazanacaktır.

Program koşulunu sağlayan 4. ve sonrası tavsiyelerde kazanılan hediyeler başa döner.

Sadece 3 arkadaşınızı veya tanıdığınızı tavsiye ederek ve bu kişilerin 120TL lik sipariş verip 2 katalog almasını sağladığınızda bu muhteşem hediyeler sizin olacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın! Avon bu kampanya da hediyelere boğuyor.

Hediyelerin Üzerinde Yazan Rakamlara Dikkat!

Bildiğiniz üzere katalog ve temsilci fiyatları farklıdır. Katalog da yazan rakamlar müşterileriniz için geçerli olan fiyatlardır. Siz temsilciler için ise fiyatlar çok daha indirimlidir. Bu hediyeler temsilci hediyeleri olduğundan dolayı sipariş tutarınız da temsilci fiyatları üzerinden hesaplanmaktadır. Yani katalogdaki fiyatları hesaplayarak sipariş vermek isterseniz fiyatlar oldukça düşeceğinden hediye limitlerine ulaşamayabilirsiniz. Bu yanılgıya düşmeyin.

Hediyelerin Limitine Tek Faturada mı Ulaşmam Gerek?

Hayır! Temsilci hediyelerini almaya hak kazanmak için üzerinde yazan rakamlara tek faturada ulaşmanız gerekmiyor. Kampanya başından sonuna kadar vereceğiniz tüm siparişler toplanır. 2, 4 veya 8 kataloğu da istediğiniz siparişinize ekleyebilirsiniz.

Önemli: Aynı kampanya içerisinde 2. ve sonrası siparişlerinizde 50TL ve üzeri ücretsiz kargodur.

Tavsiye: Çevrenize satışınızı yaptınız ve ürünlerden kazandınız ama hediye limitine ulaşamadıysanız size tavsiyem uzakta olan elden teslim edemeyeceğiniz müşterilerinize sipariş verirken son aşamada geçici adres bölümünü tıklayarak ve kapıda nakit ödeme seçeneğini de seçerek ürünleri geliş fiyatına gönderebilirsiniz(fatura karşı tarafa gidecek) Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli 2,50TL’dir. Müşteriniz bu hizmet bedelini ödemek istemezse PTT’den sizin temsilci numaranız ile ödeme yapabilir.

Değerli temsilci arkadaşlarım Avon kaliteli markalardan (Arzum, Özdilek, Bernardo, Güral Porselen, Paşabahçe, Arçelik, Fakir vb.) hediyeler vermektedir. İnanın bu verilen hediyeler ile çeyiz düzülür. Her kampanya farklı hediyeler verilmektedir. Bunlara örnek olarak aklıma gelenleri sıralayayım. Yemek takımı, Kahvaltı takımı, bornoz seti, havlu seti, ütü, tencere seti, tava seti, elektrikli süpürge, nevresim takımı, mutfak robotu, tost makinesi, kahve makinesi, borcam seti, battaniye ve daha bir çok aklıma gelmeyen hediyeler. Hepsi de kaliteli markalardan. Hem kazanmak hem de hediyelerin sahibi olmak sizin de hakkınız.

Temsilci Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Uzun yıllardır Avon ürünlerini satan Temsilciler bilirler, eskiden siparişiniz ile birlikte fiyat listesi de gelirdi ama artık bu liste gelmemektedir. Bunun yerine sadece temsilcilerin ve Satış Liderlerinin ulaşabileceği http://www.avon.com.tr/SLSuite/fiyat_listesi.page bu linke tıklayarak temsilci fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Yalnız kampanyanın başlamasından bir kaç gün sonra güncellenmektedir bu yüzden dikkat ediniz. Güncellenip güncellenmediğine ürün kodlarına ve sayfa numaralarına bakarak kontrol edebilirsiniz. Bu yöntemi çok tavsiye etmem hem ürünleri bulmak zor hem de katalogda koşullu hediyeler bulunmakta ve bunları bu listede hesaplamanız çok zor.

Evet, en sağlıklı ve en doğru temsilci fiyatlarını öğrenmek için size tavsiye edeceğim yöntem ürünleri sepete eklemeniz ve “sipariş gönder” butonu çıkana kadar “Devam” butonuna basarak ilerlemeniz yönündedir. Sipariş gönder butonuna basmadığınız takdirde siparişiniz gönderilmez ve bu aşamada hem katalog fiyatlarını hem temsilci fiyatlarını hem de kazançlarınızı görebilirsiniz. İsterseniz ürünleri silip başka ürünlere de bu şekilde bakabilirsiniz.

Hediyeler Ne Zaman Gelir?

Temsilci fiyatı ile hediye tutarına ulaştınız ve siparişinize 4 veya 8 adet katalog eklediniz. Hediye almaya hak kazandınız. Bir sonraki kampanyada vereceğiniz ilk sipariş ile hediyeleriniz gelecektir. Bu siparişinizin herhangi bir limiti yoktur, 1 katalog bile alsanız olur fakat kargo ücretlerini de göz önünde bulundurarak siparişinizi vermenizi öneririm. Eğer bir sonraki kampanyada sipariş vermezseniz hediyeleri alma hakkını malesef kaybetmiş oluyorsunuz.

Kargo ücretleri: Temsilci fiyatı ile 120TL altında kalan siparişlerde 12TL kargo masrafı, 120TL – 300TL arası kargo ücreti 1,75TL ve 300TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargodur.

Kampanya içerisinde 65TL ve üzeri ücretsiz kargo fırsatları çıkmaktadır. Bu fırsatları biz Satış Liderleri olarak siz temsilcilerimiz ile paylaşıyoruz. Siparişiniz az ise ve 12TL kargo ücreti ödemek istemiyorsanız 65TL ve üzeri ücretsiz kargo günlerini takip etmenizi öneririm.

Duyuru: Bu kampanya boyunca 65TL ve üzeri siparişlerde kargo 1,75TL!

Ayrıca katalogda yer almayan kampanya içerisinde çıkan fırsat paketlerinin çoğu da ücretsiz kargodur, Bu paketlerden beğendiğiniz olursa sipariş vermek isterseniz kendi siparişinizi de ekleyip tüm siparişinizi ücretsiz kargo ile satın alabilirsiniz.

Sormak istediğiniz soruları yorum kısmından sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplamaya çalışacağım.

 

Updated: 13 Haziran 2019 — 00:23

47 Comments

Add a Comment
 1. İsterim neden olmasın

  1. Zahide: Yukarıda bulunan Avon Başvuru Formunu doldurarak Temsilci olabilirsiniz. Sizde bu muhteşem hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

 2. tavsiye edende130 tlsipaiş ve5 katalog gicekmi

  1. Asuman: Eylül kataloğu olan kampanya 10’da arkadaş tavsiye hediyelerinde tavsiye edilen kişinin 4 adet katalog ve 150TL sipariş girmesi gerekmektedir. Tavsiye edenin böyle bir sipariş girme zorunluluğu yoktur.

 3. Kayıt oldum diyelim birinci ay sipariş veremedim ikinci ay versem hangi ayin hediyesini alırım

  1. Guurbbt: Hangi kampanya sipariş verirseniz o kampanyanın hediyelerini alırsınız.

 4. Tavsiye eden tavsiye hediyesini bir sonraki sipariş faturasında görebiliyor mu?

  1. Özkan: Tavsiye edilen kişi şartları yerine getirdiyse, tavsiye eden hediyesini sipariş faturasında görebiliyor.

 5. 250 liralik siparis girdigimizde hem yni temsilci hediyesi 1.kisimindaki bayan parfum ve ruju hemde firsat 1 deki erkek parfum hediyesinin ikisini birden kazanabiliyor muyuz yoksa sadece biri mi?

  1. Kubra: İçerisinde bulunduğumuz Kampanya 12’de temsilci fiyatı ile 250TL lik sipariş verdiğinizde ve siparişinize 4 adet katalog eklediğinizde hem ilk 3 kampanya hoşgeldin hediyelerinden hem de fırsat hediyelerinden kazanabiliyorsunuz. Hediyeler bir sonraki kampanyada sipariş verdiğinizde gelecektir.

 6. 250 liralik bir siparis girdigimizde temsilci hediyeleri 1 .kisimdaki bayan parfum ve ruja hak kazanipta firsat 1 de yer alan erkek parfumunude kazanma sansimiz varmi 2 kampanyadanda yararlanabiliyormuyuz

 7. 250 liralik sipars girdgmzde yeni temsilci kampanyasindanki parfum ve ruju kazanip ayni zamanda firsat 1 de yer alan erkek parfumude kazanabiliyor muyuz 2 kampanyadan ayni anda yararlanabiliyor muyuz?

 8. 250 liralik siparis girdigimzde ilk ayimizda temsilci ozel hediyelerinden bayan parfumu ve ruju kazanirken ayni anda firsat 1 de yer alan erkek parfumunude kazanabiliyor muyuz 2 kamapanyadan birden yararlaniliyor mu acaba

 9. Ben bu ay yeni temsilci oldum ve sipariş verdim ilk sipariş paketi yazıyordu ama extradan katalog bile gelmemiş

  1. Hacer: Kataloğu koymayı unutmuş olabilirler. Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz.

 10. 4 katolokla falan yazmışsınız nasıl yani ? Katolog nasıl koyulacak

  1. Suna: Katalogları sipariş girişine tıkladığınızda altta kataloglar bulunuyor oradan ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ. Frontier Theme