Avon Üye Ol

Avon satış temsilcileri için online destek sitesi Avon temsilciliği hakkında soru cevap yardım sitesidir

Yaklaşan 14 şubat sevgililer gününde ne hediye alsam diye düşünmeye son, Türkiyenin bir numaralı kozmetik markası avondan bay ve bayanlar için muhteşem bir parfüm satışı çıkıyor. Avon Şubat Kataloğu 2014 ile satışa çıkacan olan Avon Our Story Parfüm serisi unutulmaz anların başlangıcı olacaktır.

Our Story Bayan Parfüm
Our Story For Her (Kadın)
Duygu yükle, romantik ve bir okadarda hassas bir kişiliğe sahipseniz Avon Our Story Bayan Parfüm size kremsi vanilya ile bergamut ve yasemin’in unutulmaz aromalarını sunmaktadır. Kokunuzla birlikte kullanabileceğiniz vücut losyonu ise cildinizi daha bakımlı hale getirmekle kalmayıp aynı zamanda parfümünüzün kalıcılığını artıracaktır.

Our Story Erkek Parfüm
Our Story For Him (Erkek)
Özellikle çiftler için tasarlanmış olan bu parfüm kadın ve erkek arasında muhteşem bir koku uyumu sağlayacaktır. Our Story erkek parfüm kendine güvenen modern erkeklerin kokusu olacağını düşünüyoruz. Erkekler için olmazsa olmazlar arasında yer alan odunsu ve ferahlatıcı aromalar yine Our Story erkek parfümdede aynen korunmuş durumdadır. Baştan çıkaran amber ve vetiner kokusuna ek mandalina’nın ferahlatıcı özelliği birlikte geliyor.

Avon Our Story Parfüm Satış
İlk Defa 24 Ocak 2014 tarihinde satışa çıkacak olan kokuyu denemek isteyenler unutmayın beğenmezsenizde sorun yok 40 gün içinde Avon iade hakkınızı özgürce kullanabilirsiniz.

Updated: 23 Ocak 2014 — 13:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ. Frontier Theme