Avon Üye Ol

Avon satış temsilcileri için online destek sitesi Avon temsilciliği hakkında soru cevap yardım sitesidir

Our Story Erkek EDTSizde kokunuz ile dikkat çekmek istiyorsanız sizlere muhteşem bir önerimiz var 2014 yılında ilk defa satışa sunulan Avon Our Story Erkek EDT modenr, sofistike ve kendine güvenen erkeklerin kokusu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Kalıcı kokusu ve ferahlatıcı aroması ile sizlere aşk hikayenizi yeniden yaşama imkanı sunuyor.

Kehribarın Baştan Çıkarıcı Etkisi
Odunsu ve tropikal çiçeklerden meydana gelen kokusa öyle bir aroma varki sizi ve sevdiklerinizi farklı duygulara sevk edecek kadar özgün olan kehribar ve zengin vetiner karışımına ek olarak sizleri bunaltmayan taze ve ferahlatıcı anları yaşatan taze mandalina kokusu ile bulunduğunuz her yerde muhteşem bir ferah ortam oluşturacaksınız.

Erkek Vücut Spreyi İle Tazelenin
Avon parfüm serisinin olmazsa olmazı haline gelen devam ürünleri Our Story Erkek Parfüm ilede devam ediyor. Our Story Erkek Vücut Spreyi ile kokunuz daha etkin ve kalıcı olarak kalırken aynı zamanda cildinizi koruyacak hemde muhteşem kokusu ile her daim tazeleneceksiniz.

Updated: 25 Ocak 2014 — 07:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ. Frontier Theme