Avon Üye Ol

Avon satış temsilcileri için online destek sitesi Avon temsilciliği hakkında soru cevap yardım sitesidir

Kısa bir süre içerisinde kadın ve erkekler için muhteşem bir koku markası geliyor. Avon Luck parfüm siz ve sevdikleriniz için asla vazgeçilmez kokular arasında yer alacaktır. Tanıtımını ünlü model Maria Sharapova’nın yaptığı Avon Luck parfüm şişe tasarımı ilede dikkat çekiyor.

Avon Luck Kadın EDP

Avon Luck Bayan Parfüm
Çiçeksi kokulardan hoşlanan hanımlar için süper bir deneyim olan Avon Luck Kadın EDP beyaz çiçekler ve sandal ağacı içeren muhteşem aromalarını hiç bir yerde bulamazsınız. Kırmızı meyvelerin kremsi ve mistik bir hava oluşturduğu Avon Luck Bayan Parfüm fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Avon Luck Erkek EDT

Avon Luck Erkek Parfüm
Tropikal ve odunsu bir koku ile tanışmak için geç kalmayın. Avon Luck Erkek EDT taze mandalina kokularına ek olarak baharatlı kokuların serinletici etkisi eşlik etmektedir. Kalıcı ve aynı zamanda çevrenizdeki herkesin hayran kalacağı bir parfüm için size en yakın temsilci yada http://www.avonparfum.net sitesinden alabilirsiniz.

Updated: 18 Temmuz 2014 — 15:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ. Frontier Theme